Dekoratif Tavan

Dekoratif Tavan

Dekoratif Tavan

Artık sade ve beton görünümünde tavan kalmadı desek yerinde olacaktır. Her evde ve hatta her odada kullanılan asma tavanlar daha ihtişamlı ve çok daha kullanışlılar. Asma tavanların günümüz deki modelleri eski modellere bakarak çok daha modern ve ışıltılılar. Her odaya ayrı tasarlanan tavanlar aydınlatma sistemleri ile şık bir duruştalar. Eski görünümleri sevenler için saray havasında olan altın renkli aydınlatmaya sahip tavanlar önerilebilir.

Bakıldığında gökyüzünde ki yıldızları anımsatan tavanlarda harika bir örnektir. Beyaz zeminli ve üzerinde harika avize detayları olan tavanlar hem ferah hem de gösterişliler.

Yine abartıyı sevenler için üzeri resimlerle kaplı olan modellerde göze hoş görünüyorlar. Son olarak benimde çok hoşuma giden bir model, bakıldığında masmavi gökyüzü görülen model gerçekçi ve şık. tavanlar önerilebilir.

 

ETİKETLER
alçıpan yatak başlıklarıalçıpan yatak başıalçı tv ünitesiAntalya alçı tv ünitesiantalya alçı yatak başıantalya asma tavan ustasıantalya tv ünitesiasma tavanasma tavan antalyaclip-in tavanclip-in tavan antalyaduvara montegergi tavangergi tavan antalyagökyüzü tavangökyüzü tavan antalyametal tavanmetal tavan sistemlerimetal tavan uygulamasımodern alçı yatak başımodern tv ünitesiraf düzeneğitv ünitesi fiyatıtv ünitesi yapımıucuz asma tavanuygun gergi tavan fiyatlarıyatak başı